Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz na terenie Warszawy.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych tj. domy jednorodzinne, apartamenty i mieszkania w Warszawie, jak i również projektowaniem wnętrz użyteczności publicznej, stoisk prezentacyjnych i poszczególnych mebli.

Każdy projekt wykonany przez architekta wnętrz jest starannie dopasowany do możliwości finansowych klienta i jego oczekiwań. Staramy się, aby nasze aranżacje wnętrz wykorzystywały nowoczesne i modne rozwiązania, aby były zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Nie boimy się wszelkich wyzwań projektowych i technicznych, staramy się rozszerzać nasze horyzonty w zakresie projektowania wnętrz tak, aby każdy stworzony projekt był niepowtarzalny.

Dokładamy wszelkich starań aby spełniać Państwa wymagania.

mgr inż. arch. Patryk Kowalski

Patryk Kowalski

2006-2008 W tych latach zdobywa doświadczenie w dwóch renomowanych pracowniach projektowania wnętrz w Warszawie przy licznych projektach wnętrz prywatnych i usługowych

2008-2012 Rozwija swoje umiejętności projektowe w „Pracowni Architektury i Urbanistyki F.B.T. Tomasza Tomaszewskiego” przy projektach mieszkalnictwa wielorodzinnego i projektach wnętrz usługowych

2009 Uzyskał tytuł magistra inżyniera architekta na Politechnice Szczecińskiej

2011 Założył autorską pracownię projektową „Patryk Kowalski Architektura i projektowanie wnętrz”

2012-13 Współpracuje z renomowaną i zaprzyjaźnioną pracownią projektową „ap2k Piotra Kalbarczyka” i zdobywa doświadczenie przy realizacji dużych projektów mieszkalnictwa wielorodzinnego w Krasnoobsku koło Novosybirska (Syberia)

2013 Bierze udział w konkursach organizowanych przez: Roca, Koło i ZTM

2014-17 Współpraca z jedną największych międzynarodowych pracowni architektonicznych AEDAS-AHR przy prowadzeniu projektów mieszkalnictwa wielorodzinnego, budynków biurowych i usługowych na terenie Polski, Rosji i Dubaju.

Osiągnięcia w AEDAS-AHR:

2017r.-I miejsce w konkursie zamkniętym na projekt koncepcyjny osiedla wielorodzinnego, szkół i buynków rekreacyjno-handlowych.

Powierzchnia sprzedawalna: ok. 147.394 m2

LOKALIZACJA: MESHCH ROSJA

2014-17r.- Uczestnictwo w wielu projektach budynków wielorodzinnych na terenie Rosji i Polski.

2014r.- Uczestnictwo przy projekcie urbanistycznym projektu miasta w Dubaju.

Powierzchnia działki: 5,8 millionów m2 /2,9×1,9m2/

Brief:

-pole golfowe z 18 dołkami

-residential PUM: 2.317.741 m2

-retail mall: 705.621 m2

-ulice i przestrzenie otwarte: 148.000 m2

LOKALIZACJA: DUBAJ

2017 Dalszy rozwój własnej działalności

pk