Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych tj. domy jednorodzinne, apartamenty i mieszkania w Warszawie, jak i również projektowaniem wnętrz użyteczności publicznej, stoisk prezentacyjnych i poszczególnych mebli.

Każdy projekt wykonany przez architekta wnętrz jest starannie dopasowany do możliwości finansowych klienta i jego oczekiwań. Staramy się, aby nasze aranżacje wnętrz wykorzystywały nowoczesne i modne rozwiązania, aby były zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Nie boimy się wszelkich wyzwań projektowych i technicznych, staramy się rozszerzać nasze horyzonty w zakresie projektowania wnętrz tak, aby każdy stworzony projekt był niepowtarzalny.

Dokładamy wszelkich starań aby spełniać Państwa wymagania.

mgr inż. arch. Patryk Kowalski

Patryk Kowalski

BIO

Patryk Kowalski portret

2006-2008 Współpraca z renomowaną pracownią projektowania wnętrz Anny Koszeli w Warszawie przy licznych projektach wnętrz prywatnych i usługowych

2008-2012 Rozwój umiejętności projektowych w „Pracowni Architektury i Urbanistyki F.B.T. Tomasza Tomaszewskiego” przy projektach mieszkalnictwa wielorodzinnego i projektach wnętrz usługowych

2009 Uzyskanie tytułu magistra inżyniera architekta na Politechnice Szczecińskiej

2011 Powstaje autorska pracownia projektowania „Patryk Kowalski Architektura i projektowanie wnętrz”

2012-13 Współpracuje z renomowaną i zaprzyjaźnioną pracownią projektową „ap2k Piotra Kalbarczyka” i zdobywa doświadczenie przy realizacji dużych projektów mieszkalnictwa wielorodzinnego w Krasnoobsku koło Novosybirska (Syberia)

2013 Uczestnictwo w konkursach organizowanych przez: Roca, Koło i ZTM

2014-17 Współpraca z jedną największych międzynarodowych pracowni architektonicznych AEDAS-AHR przy prowadzeniu projektów mieszkalnictwa wielorodzinnego, budynków biurowych i usługowych na terenie Polski, Rosji i Dubaju.

2017-22 Dalszy rozwój własnej działalności